Philips 42" Evnia 42M2N8900 OLED 4K 138 Hz USB-C Ambiglow
Art.nr: 2300097 | 42M2N8900/00
8 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    OLED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,1 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Evnia 42M2N8900
OLED-skärm med detaljer med djupare svärta
Evnia 42M2N8900
AMD FreeSync Premium
Evnia 42M2N8900
VESA-certifierad ClearMR
Evnia 42M2N8900
Låg fördröjning mellan enheter och skärmen
Evnia 42M2N8900
UltraClear 4K UHD-upplösning
Evnia 42M2N8900
Äkta 10-bitars skärm
Evnia 42M2N8900
LowBlue-läge och flimmerfri visning
Evnia 42M2N8900
Förbättrat ljud med DTS Sound
Evnia 42M2N8900
KVM och MultiView
Evnia 42M2N8900
Ambiglows ljusaura
Evnia 42M2N8900
Anslut din bärbara dator med en USB-C-kabel
Evnia 42M2N8900
SmartImage – optimerat för spelare
Evnia 42M2N8900
Ultra Wide-Color ger ett större urval färger
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
42 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2395 mm
Uppdateringsfrekvens
138 Hz
Responstid
0,1 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
135 cd/m², 450 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 10 W (DTS)
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 20 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
932 mm
Djup
359 mm
Höjd
689 mm
Vikt
17,3 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
HDMI, DP, USB-kablar och fjärrkontroll
Energiklass
G
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,8 cm
Pakethöjd
63,5 cm
Paketlängd
107 cm
Paketvikt
21,01 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
42M2N8900/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.