FSP 400-60APN Bulk 400W
Art.nr: 6900049 | 9PA4009101
2 st bilder och 0 st videor.
FSP 400-60APN Bulk 400W
• Efficiency meet 80plus Bronze level requirement
• Low ripple & noise
• Resettable power shut down
• Internal 12 cm fan
• 100% burn-in test
• MTBF: 100K hours at 25°C
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Nej
  • 80+ Certifiering
    Nej
  • Längd
    140 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
400 W
Formfaktor
ATX PS2
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Molex (hårddisk)
2 st
SATA-ström
3 st
PCI Express
1 st 6-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Floppy
1 st
80+ Certifiering
Längd
140 mm
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,2 cm
Pakethöjd
9,3 cm
Paketlängd
20,9 cm
Paketvikt
1,387 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
9PA4009101
Upplagd
Produktblad
Produktblad
6900049_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
400 W
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
2 st
SATA-ström
3 st
PCI Express
1 st 6-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Floppy
1 st
140 mm