Antec ISK300-150 150W Svart
Art.nr: 6900288 | 0-761345-08174-0
2 st bilder och 0 st videor.
Antec ISK300-150 150W Svart
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    Mini-ITX
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Svart
Formfaktor
Mini-ITX
Moderkortsstöd
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
1 st, Slimline för optisk enhet
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm
Vikt
2,5 kg
Artikelnummer
Paketbredd
268 cm
Pakethöjd
75 cm
Paketlängd
322 cm
Paketvikt
3,14 kg
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Svart
Formfaktor
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm