Antec ISK310-150 150W Svart/Silver
Art.nr: 6901423 | 0761345-15160-3
2 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    Mini-ITX
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Silver
Formfaktor
Mini-ITX
Moderkortsstöd
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
1 st, Slimline för optisk enhet
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm
Vikt
2,5 kg
Nätaggregat
Effekt
150 W
Övrigt
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
222 cm
Pakethöjd
328 cm
Paketlängd
96 cm
Paketvikt
3,8 kg
Produktblad
6901423_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Silver
Formfaktor
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm
Vikt
2,5 kg
Nätaggregat
Effekt
150 W