Antec 3U22EPS600 19" 3U 600W
Art.nr: 6901444 | 0761345-94330-7
3 st bilder och 0 st videor.
Antec 3U22EPS600 19" 3U 600W
Rackchassi
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    ATX
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Svart
Formfaktor
ATX
Moderkortsstöd
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
7 st
5.25" platser (standard)
2 st
Fläktar / Fläktplatser
Fläktplatser övrigt
2st 60mm
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
660 mm
Höjd
132 mm
Vikt
12,5 kg
Nätaggregat
Effekt
600 W
Övrigt
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
432 cm
Pakethöjd
660 cm
Paketlängd
132 cm
Paketvikt
16,8 kg
Produktblad
6901444_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Svart
Formfaktor
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
7 st
5.25" platser (standard)
2 st
Fläktar / Fläktplatser
Fläktplatser övrigt
2st 60mm
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
660 mm
Höjd
132 mm
Vikt
12,5 kg
Nätaggregat
Effekt
600 W