Seasonic Focus SGX 500W
Art.nr: 6903864 | FOCUS-SGX-500
5 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Focus SGX 500W
Focus SGX från välrenomerade Seasonic är ett SFX-L nätagg (125mm långt) som kommer med hela 10 års garanti, full modularitet och 80+ Gold certifiering. Inuti hittas en 120mm FDB-fläkt och via Premium Hybrid Fan Control-läget kan denna vara helt passiv upp till 30% belastning.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    SFX-L, ATX bracket medföljer
  • Längd
    125 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
500 W
Formfaktor
SFX-L, ATX bracket medföljer
Intel SFX 12 V/ ATX 12 V
Passivt
Ja, Semi-passivt, fläkten aktiveras vid 30% belastning
Fläkt (storlek)
120 mm, FDB
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Längd
125 mm
Paketbredd
17 cm
Pakethöjd
9,5 cm
Paketlängd
25 cm
Paketvikt
1,927 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FOCUS-SGX-500
Upplagd
Produktblad
Tillverkarens produktsida
https://seasonic.com/focus-sgx
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Seasonic Focus SGX 500W
0
Effekt
500 W
Intel SFX 12 V/ ATX 12 V
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm, FDB
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
125 mm