Seasonic Core GM 500W
Art.nr: 6903866 | CORE-GM-500
3 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Core GM 500W
Seasonic Prime GM är en serie semi-modulärt, tysta nätaggregat med hög verkningsgrad.
7 års garanti.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Ja, Semi-modulär
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    140 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
500 W
Formfaktor
ATX PS2
Intel ATX 12 V
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
Modulärt
Ja, Semi-modulär
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Längd
140 mm
Tillverkarens garanti
7 år
Artikelnummer
Paketbredd
18 cm
Pakethöjd
11,5 cm
Paketlängd
27,5 cm
Paketvikt
2,34 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CORE-GM-500
Upplagd
Produktblad
Tillverkarens produktsida
https://seasonic.com/core-gm
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
500 W
Intel ATX 12 V
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm