DeepCool DQ850-M-V2L 850W Svart
Art.nr: 6905107 | DP-GD-DQ850-M-V2L
5 st bilder och 0 st videor.
Serien kommer i 650W, 750W och 850W så du kan hitta just den effekt du behöver.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Ja
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    160 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (6)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Kolla in vår video på Cybenetics
Certifieringar
Effeciency level
Gold
Overall Efficiency
=87% to <89%
Overall PF
=0.970
Overall 5VSB Efficiency
>75%
Vampire Power
<0.19W
5VSB Efficiency
45% with =0.225W load
(2013 ErP Lot 6)
45% with =0.45W load
(2010 ErP Lot 6)
75% with =2.75W load
(CEC & 2014 ErP Lot 3)
75% with =7.5W load
(CEC & 2014 ErP Lot 3)
Noise level
Standard+
35 dB(A) to 40 dB(A)
Effekt
850 W
Formfaktor
ATX PS2
Passivt
Nej
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Ja
Molex (hårddisk)
6 st
SATA-ström
10 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Cybenetics certifieringar på effektivitetsnivå
Gold
Cybenetics ljudnivåcertifieringar
Standard+
Längd
160 mm
Tillverkarens garanti
10 år
Artikelnummer
Paketbredd
22,5 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
30 cm
Paketvikt
2,785 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
DP-GD-DQ850-M-V2L
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Certifieringar
Effeciency level
Overall Efficiency
=87% to <89%
Overall PF
=0.970
Overall 5VSB Efficiency
>75%
Vampire Power
<0.19W
5VSB Efficiency
45% with =0.225W load
45% with =0.45W load
75% with =2.75W load
75% with =7.5W load