DeepCool DQ750-M-V2L 750W Svart
Art.nr: 6905108 | DP-GD-DQ750-M-V2L
6 st bilder och 0 st videor.
Serien kommer i 650W, 750W och 850W så du kan hitta just den effekt du behöver.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Ja
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    160 mm
Köpinformation
DeepCool PN750-M 750W ATX 3.1
Ersättande produkt: DeepCool PN750-M 750W ATX 3.1
Denna produkt har utgått!
Recensioner (6)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
750 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
ATX PS2
Passivt
Nej
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Ja
Molex (hårddisk)
4 st
SATA-ström
8 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Längd
160 mm
Tillverkarens garanti
10 år
Artikelnummer
Paketbredd
22,5 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
30 cm
Paketvikt
2,709 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
DP-GD-DQ750-M-V2L
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
750 W
ATX Standard
2.4
Passivt
Nej
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
4 st
SATA-ström
8 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
160 mm