Seasonic G12 GM 850W
Art.nr: 6905231 | G12-GM-850
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic G12 GM 850W
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Ja, Semi-modulär
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    140 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
850 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
ATX PS2
Passivt
Ja, Semi-passiv, fläkten aktiveras vid 30% load
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Ja, Semi-modulär
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
3 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Längd
140 mm
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,5 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
27,7 cm
Paketvikt
2,463 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GM-850
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det ska vara 88% 92% 88% för 80 PLUS Gold vid 230 V.
Seasonic G12 GM 750W
1
Effekt
850 W
ATX Standard
2.4
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
3 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm