Recom Power Engine M500 500W, RC-PEM500
Art.nr: 6909486 | RC-PEM500
2 st bilder och 0 st videor.
Temperaturstyrd 140mm-fläkt borgar för låg ljudnivå samtidigt som komponenterna kyls effektivt. Hög effektivitet gör att nätdelen inte drar onödigt mycket ström.
Snabbfakta
  • Modulärt
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
500 W
Formfaktor
ATX
Fläkt (storlek)
140 mm
Modulärt
Ja
Molex (hårddisk)
4 st
SATA-ström
4 st
ATX kontakter
20+4 pin
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
RC-PEM500
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
500 W
Formfaktor
ATX
Fläkt (storlek)
140 mm
Molex (hårddisk)
SATA-ström
ATX kontakter
20+4 pin