FSP 400-60APN Bulk 400W
Art.nr: 6909507 | FSP400-60APN 85+
1 st bild och 1 st video.
FSP 400-60APN Bulk 400W
• Efficiency meet 80plus Bronze level requirement • Low ripple & noise • Resettable
power shut down • Internal 12 cm fan • 100% burn-in test • MTBF: 100K hours at 25°C
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Nej
  • 80+ Certifiering
    80+ Bronze
Denna produkt har utgått!
Recensioner (21)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
400 W
Formfaktor
ATX PS2
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Nej
Molex (hårddisk)
2 st
SATA-ström
3 st
ATX kontakter
20+4 pin
Floppy
1 st
80+ Certifiering
80+ Bronze
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
20 cm
Pakethöjd
15 cm
Paketlängd
20 cm
Paketvikt
1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FSP400-60APN 85+
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
400 W
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
2 st
SATA-ström
3 st
ATX kontakter
20+4 pin