FSP 350-60APN Bulk 350W 80+ Bronze
Art.nr: 6909556 | FSP350-60APN80+
Kommer EJ med strömkabel!
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Nej
  • 80+ Certifiering
    80+ Bronze
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
350 W
Formfaktor
ATX PS2
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Nej
Molex (hårddisk)
1 st
SATA-ström
3 st
ATX kontakter
20+4 pin
Floppy
1 st
80+ Certifiering
80+ Bronze
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FSP350-60APN80+
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
350 W
ATX
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
SATA-ström
3 st
ATX kontakter
20+4 pin