NZXT HAVIK 140
Art.nr: 6909655 | HAVIK-140
4 st bilder och 0 st videor.
NZXT HAVIK 140
HAVIK 140 är en otroligt stor och kraftfull kylare från NZXT!
2st 140mm-fläktar ingår!
Snabbfakta
  • Ljudnivå
    25 dB
  • Höjd över moderkort
    166 mm
Denna produkt har utgått!
Tillbehör
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Material
Aluminium/Koppar
Fläktar / Luftkylning
Fläkt (storlek)
140 mm, 2st
Rotationshastighet (fläkt)
1 200 rpm, +/- 10%
Ljudnivå
25 dB
Flöde
90,3 cfm
Anslutning
3-pin
Kompatibilitet
Processorsocket
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, Intel 775, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, AMD AM3+, Intel 1150
Mått och vikt
Bredd
140 mm
Djup/Längd
120 mm
Höjd över moderkort
166 mm
Vikt
1 035 g
Övrigt
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0,02 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
HAVIK-140
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Material
Aluminium/Koppar
Fläktar / Luftkylning
Fläkt (storlek)
140 mm, 2st
Rotationshastighet (fläkt)
1 200 rpm, +/- 10%
Flöde
90,3 cfm
Anslutning
3-pin
Kompatibilitet
Processorsocket
Mått och vikt
Bredd
140 mm
Djup/Längd
120 mm
166 mm