LG 34" UltraGear 34GS95QE OLED WQHD (800R) 240 Hz
Art.nr: x217469 | 34GS95QE-B
5 st bilder och 0 st videor.
Spår av användning förekommer, skada på kanten av foten till skärmen. I övrigt komplett.
OBS! Från fyndhörnan!
Eventuella kuponger och erbjudanden medföljer ej.
UltraGear 34GS95QE är en ultrabred OLED-skärm för gaming med 240 Hz uppdateringsfrekvens och 0,03 ms responstid för ultrabra flyt. Den är certifierad både för G-Sync samt FreeSync Premium Pro för bred kompatibilitet. HDR 400 True Black med upp till 98.5% DCI-P3 färgrymd ger dig en fantastisk upplevelse i både film och spel där färger verkligen kommer till liv.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    OLED
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    0,03 ms
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,231 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, VRR
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black, HDR10
Ljusstyrka
275 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja, DTS HP:X
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Ja
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -10 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 10 °
PiP (Picture in Picture)
Övrigt
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kabel
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
29,5 cm
Pakethöjd
55 cm
Paketlängd
92,7 cm
Paketvikt
14 kg
Vårt ArtNr
x217469
Tillverkarens ArtNr
34GS95QE-B
Upplagd
Upplagd av
LV
Produktblad
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,231 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3