ASUS 27" TUF Gaming VG27AQML1A IPS QHD 260 Hz
Art.nr: x218204 | 90LM05Z0-B07370
6 st bilder och 0 st videor.
Öppnad förpackning, komplett med alla tillbehör. Två döda pixlar ut i vänster kant.
OBS! Från fyndhörnan!
Eventuella kuponger och erbjudanden medföljer ej.
TUF Gaming VG27AQML1A är en 27-tums QHD gamingskärm som har en skarp IPS-panel med ultrasnabb 260 Hz uppdateringsfrekvens och 1 ms (GTG) svarstid. Skärmen har Extreme Low Motion Blur-teknik (ELMB), är G-Sync-kompatibel samt har FreeSync Premium för att eliminera ghosting och tearing. Med HDR 400-kompatibilitet och HDR10 förbättras ljusa och mörka områden genom dynamisk kontrast.
  • Paneltyp
    IPS
  • Responstid
    1 ms
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (19)
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
IPS
Färgdjup
10 bitar
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
260 Hz
Responstid
1 ms
Adaptiv synkronisering
G-Sync Compatible, FreeSync Premium
Kontrast
1200:1
Färgrymd
90 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
KVM-switch
Högtalare
Ja, 2 x 1,2 W
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 20 °
PiP (Picture in Picture)
Bredd
614,9 mm
Djup
213,8 mm
Höjd
533,9 mm
Vikt
6,4 kg
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Övrigt
Tripod-fäste
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
47,7 cm
Pakethöjd
17 cm
Paketlängd
81,5 cm
Paketvikt
8,8 kg
Vårt ArtNr
x218204
Tillverkarens ArtNr
90LM05Z0-B07370
Upplagd
Upplagd av
JLU
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
260 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
Färgrymd
90 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
KVM-switch
Högtalare
Ja, 2 x 1,2 W
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 20 °
PiP (Picture in Picture)
Bredd
614,9 mm
Djup
213,8 mm
Höjd
533,9 mm