Seasonic Focus SPX 750W SFX
Art.nr: 6905228 | FOCUS-SPX-750
10 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Focus SPX 750W SFX
Focus SPX från Seasonic är ett SFX nätagg (100mm långt) som kommer med hela 10 års garanti, full modularitet och 80+ Platinum certifiering. Inuti hittas en 92mm FDB-fläkt och via Premium Hybrid Fan Control-läget kan denna vara helt passiv upp till 30% belastning.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    SFX
  • 80+ Certifiering
    80+ Platinum
  • Längd
    100 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Se vår genomgång av Seasonic Focus SPX
Effekt
750 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
SFX
Passivt
Ja, Semi-passivt, fläkten aktiveras vid 30% belastning
Fläkt (storlek)
92 mm, FDB
SATA-ström
6 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
80+ Certifiering
80+ Platinum
Längd
100 mm
Paketbredd
17,7 cm
Pakethöjd
10,1 cm
Paketlängd
24,8 cm
Paketvikt
2,112 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FOCUS-SPX-750
Verifierad köpare
Kan man använda sladdar från seasonic focus gx 650 till dessa?
Seasonic Focus SPX 750W SFX