Seasonic Focus SGX 750W SFX-L
Art.nr: 6905230 | FOCUS-SGX-750
10 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Focus SGX 750W SFX-L
Focus SGX från välrenomerade Seasonic är ett SFX-L nätagg (125mm långt) som kommer med hela 10 års garanti, full modularitet och 80+ Gold certifiering. Inuti hittas en 120mm FDB-fläkt och via Premium Hybrid Fan Control-läget kan denna vara helt passiv upp till 30% belastning.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2, SFX-L, ATX bracket medföljer
  • Längd
    125 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
750 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
Passivt
Ja, Semi-passivt, fläkten aktiveras vid 30% belastning
Fläkt (storlek)
92 mm
SATA-ström
6 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Floppy
1 st
Längd
125 mm
Paketbredd
12,6 cm
Pakethöjd
10,1 cm
Paketlängd
24,6 cm
Paketvikt
2,107 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FOCUS-SGX-750
Seasonic Focus SGX 500W
0
Effekt
750 W
ATX Standard
2.4
Passivt
Fläkt (storlek)
92 mm
SATA-ström
6 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Floppy
1 st
125 mm